Поради вчителю

Шановні здобувачі освіти, батьки, вчителі!
Управлiння освiти i науки Черкаської обласної вiйськової адміністрацiї НАГОЛОШУЄ, ЩО ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ Є ПЕРШОЧЕРГОВИМ ЗАВДАННЯМ в умовах вiйськового часу. Тому, надаємо алгоритм дiй педагогiчних працiвникiв пiд час сигналу «УВАГА ВСІМ! ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!»
1. Спокiйно повiдомте учням, що оголошено сигнал «Увага всiм! Повiтряна тривога!», зберiгайте та демонструйте спокiй.
2. Акцентуйте увагу учнiв, що необхiдно зiбратись та перейти у безпечне мiсце, яке визначено за правилами ciм'ї.
3. Акцентуйте увагу учнiв, що потрiбно вийти з конференцiї, вимкнути комп'ютерну технiку.
4. Акцентуйте увагу учнiв, що пiсля сигналу «Вiдбiй повiтряної тривоги!» учнi повиннi приєднатись до навчання згiдно з розкладом.
5. Прослiдкуйте, щоб yci учнi вийшли з онлайн-зв'язку.
БЕЗПЕКА УЧНІВ ПОВИННА БУТИ У ПРIОРИТЕТI! ДОТРИМАННЯ ВИМОГ СИГНАЛIВ ОПОВIЩЕННЯ Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ ДЛЯ BCIX УЧАСНИКIВ ОСВIТНЬОГО ПРОЦЕСУ!