Перелік шкіл

22.03.2022

Шановні здобувачі освіти, батьки, вчителі! Пiд час воєнного стану дистанцiйнi школи надають безоплатний доступ до навчання. Надаємо перелiк шкiл i органiзацiй, якi можуть допомогти дiтям i сiм'ям.

- Дистанцiйна школа «Атмосферна школа» надає безкоштовний доступ до пакету «Слухач» iз готовими навчальними матерiалами, якi можуть використовувати и учителі..

- Дистанцiйна школа «Оптiма» вiдкрила безоплатний доступ до рiчних матерiалiв для 1-11 класiв. Пiсля реестрацiї yci охочi отримають посилання та пароль для входу.

- Дистанцiйна школа «DAR» вiдкрила навчальну платформу для учнiв 7-11 класів.

- Академiя сучасної освiти «А+» створила онлайн-проєкт для всiх дiтей України, якi можуть доеднатися до занять у Zoom.

- Команда «Jamm School» органiзувала дистанцiйну школу для учнiв 5-11 класів.

- Дистанцiйна школа «Liko Education Online» для всiх охочих вiдкриває безплатний доступ до навчання на платформi «Liko Education Online».

- Освiтня платформа «OkStudy» розпочала безоплатнi щоденнi онлайн­ зустрiчi з дiтьми вiд 6 рокiв: танцi, iгри, англiйська, перегляд фiльмiв тощо. Розклад щодня оновлюється в Telegram-кaнaлi.

- Комп'ютерна академiя «ШАГ» органiзувала безкоштовну серiю онлайнових майстер-класiв i тематичних зустрiчей для дiтей 7-14 рокiв: безпека в Iнтернетi, створення та першi кроки для заробiтку на NFT, розробка iгор за допомогою Construct.

- Науковий лiцей Клима Чурюмова вiдкрив реестрацiю на онлайн-уроки та регулярнi щоденнi зустрiчi дiтей iз психологом. Програма дає можливiсть дiтям слухати предмети шкiльної програми, науково-популярнi лекцiї, авторськi курси вiд учених, митцiв, цiкавi iнтерактиви неформальної освiти та долучатися до мовного клубу. Протягом дня планують регулярнi ввiмкнення психологiв.

- Центр дистанцiйно1 освiти «Джерело» надасть вiльний доступ до повного пакету «Слухач» (1-11 класи) для самонавчання.

- Математична онлайн-платформа «GIOS» вiдкрила безкоштовне пiд'єднання до платформи.

- Нова Українська Школа органiзувала серiю пiзнавальних онлайн-зустрiчей з учителями

.- Erudito надає вчителям 3-4 класiв початкової школи готовий контент та домашку без паперу. Також дiти можуть використовувати Erudito окремо, як застосунок, в перiод, коли немає доступу до школи, але е iнтернет. Google play. Арр store. Видавництва, якi надають безкоштовний доступ до книг:- Дитячi книжки видавництва «Ранок»;

- Книгарня Уakaboo надала безоплатний доступ до книжок в мобiльному додатку.

- ТБ-платформи вiдкрили безкоштовний доступ до мультикiв та урокiв:

МEGOGO; Volia TV;

Київстар ТБ.